Poslední aktualizace průvodce: červenec 2022

Kde si dát v Benátkách nejlepší pizzu a navíc s úžasným výhledem

Pro Itálii je pizza tradičním jídlem a pokud přemýšlíte, kde si v Benátkách dát tu nejlepší, mám pro vás jeden super tip.

Navíc s úžasným výhledem, protože pizzerie se
nachází přímo na nábřeží.

To je naštěstí docela klidné, takže kolem vás nebudou procházet davy turistů, což zažijete, pokud si sednete do pizzerie podél Velkého kanálu.

Takže to raději nedělejte. 🙂 … Navíc si moc nepochutnáte a zaplatíte mnohem vyšší cenu.

Kanálem podél nábřeží, kde se nachází pizzerie, jejíž název vám hned prozradím, proplouvají navíc jachty a zaoceánské parníky.

Takže se rozhodně máte na co koukat, až budete mít v puse tenhle kulatý skvost, vytažený přímo z pece a plný čerstvých surovin.

O jakou pizzerii že to jde?

Pizzeria OKE – za mě jedna z nějlepších v Benátkách.

Níže najdete pár fotek a přesnou polohu.

– Tak dobrou chuť, Lucka 🙂 (autorka Průvodce po Benátkách)

 

 

 

 

 

Přesná poloha na Google mapách >>

Co dělat, když chci v Benátkách zažít víc?

Pokud chcete zažít pravou benátskou atmosféru, kde nebudou davy turistů a naopak převaha místních, vidět krásná místa, o kterých většina turistů vůbec neví, pochutnat si na skvělém jídle a zažít pohodový výlet bez starostí, mrkněte na Průvodce po Benátkách, který je pro ty, kteří chtějí poznat víc než obyčejný turista.

A na jaká místa vás zavede?

Lucie Strnadová

Ahoj, jsem Lucie,
miluju poznávat nová místa, hlavně když na všechna ta místa můžu letět za pár korun. :) Hodně cestuju po Evropě a své zkušenosti, rady a tipy pak předávám dál, aby i pro vás bylo cestování mnohem snadnější, příjemnější a plné skvělých zážitků.

Můžete číst můj blog, přidat se do komunity na Facebooku, omrknout mého Průvodce po Benátkách, ve kterém se snažím srozumitelně předat praktické informace a tipy, jak Benátky poznat víc než obyčejný turista.

A nebo se můžete mrknout na mou e-knihu zaměřenou na pořizování super levných letenek, díky které si své cestovatelské sny plní už 1 700 cestovatelů.

Odkazy:
Průvodce po Benátkách
e-kniha Lovec super levných letenek, kde sdílím konkrétní tipy, jak pořizovat letenky se slevou 70 – 90 %
Facebook komunita Poznej víc než turista

Komentáře