Poslední aktualizace průvodce: červen 2023

Kde si dát v Benátkách nejlepší pizzu a navíc s úžasným výhledem

Pro Itálii je pizza tradičním jídlem a pokud přemýšlíte, kde si v Benátkách dát tu nejlepší, mám pro vás jeden super tip.

Navíc s úžasným výhledem, protože pizzerie se
nachází přímo na nábřeží.

To je naštěstí docela klidné, takže kolem vás nebudou procházet davy turistů, což zažijete, pokud si sednete do pizzerie podél Velkého kanálu.

Takže to raději nedělejte. 🙂 … Navíc si moc nepochutnáte a zaplatíte mnohem vyšší cenu.

Kanálem podél nábřeží, kde se nachází pizzerie, jejíž název vám hned prozradím, proplouvají navíc jachty a zaoceánské parníky.

Takže se rozhodně máte na co koukat, až budete mít v puse tenhle kulatý skvost, vytažený přímo z pece a plný čerstvých surovin.

O jakou pizzerii že to jde?

Pizzeria OKE – za mě jedna z nějlepších v Benátkách.

Níže najdete pár fotek a přesnou polohu.

– Tak dobrou chuť, Lucka 🙂 (autorka Průvodce po Benátkách)

Přesná poloha na Google mapách >>

Kompletní online průvodce po Benátkách

Plánujete cestu do Benátek a zajímá vás více informací?

Pak pro vás může být užitečný kompletní online průvodce, který vám pomůže v plánování bezstarostného výletu do Benátek. Najdete v něm přehledné informace k dopravě, zajímavým místům, restauracím, vstupům, atd.

Více zážitků, žádné starosti a moje osobní podpora k vašim dotazům. Podívejte se na průvodce po Benátkách, který má stovky recenzí a hodnocení 4.9 z 5.

Lucie Strnadová

Ahoj, jsem Lucie,
autorka Průvodce po Benátkách, Průvodce po Římě a Průvodce po Madeiře. Miluju detailně poznávat nová místa a o těch, kam se opakovaně ráda vracím a velmi dobře je znám, píšu průvodce.

Komentáře