Užijte si výlet do Benátek bez starostí
a poznejte víc než obyčejný turista


Níže najdete svou objednávku Průvodce

Do 2 minut je u vás v počítači včetně všech bonusů
a můžete začít plánovat svůj pohodový výlet

Checklist

+

Inspirativní vzorový 3denní itinerář

+

Mapa dobrého jídla a zajímavých míst

+

Tahák na cestu - Italská slova, která se můžou hodit

+

má osobní podpora na emailu k vašim dotazům 🙂

Získáte Průvodce, který nikdy
neztratí na aktuálnosti

Narozdíl od tištěného průvodce, zde máte garanci stálé aktualizace.

Takže jestli pojedete do Benátek znovu za 5 let,
pořád budete mít aktuálního průvodce, protože
přístup k němu vám zůstane už napořád.


Jeho cena je však pouze:

490 Kč

19 

A navíc máte záruku vrácení peněz po dobu 30 dní,
pokud nebudete s průvodcem spokojeni.

Napsali o Průvodci

Poradí vám spoustu zajímavých tipů, které jinde nenajdete. Určitě se to za tu cenu vyplatí! Dobré tipy na gastro, na místa bez turistů, vyhlídky, levný autobus k letišti a výlety na ostrovy.

Jana Řehořková16. 4. 2018

Ahoj Lucie, minulý týden jsem se vrátila z Benátek a po celou dobu jsem se těšila, že Vám napíšu poděkování za Průvodce. Provázel mě skutečně na každém kroku, našla jsem v něm všechny důležité informace a rady. Opravdu skvělé!!! Úžasné jsou i dokumentační fotky, které mě velmi pomohly s orientací. Moc moc děkuji, pobyt v Benátkách jste mi nejen zpříjemnila, ale i zjednodušila. Průvodce každému doporučuji!!! Mějte se krásně a děkuji Iva.

Iva Špetlíková16. 4. 2018

Líbilo se mi, jak na sebe jednotlivé položky v itineráři navazovaly, Lucka zjevně myslela i na to, že člověk bude mít v průběhu dne hlad, nebo si bude třeba chtít chvíli odpočinout a tak podobně. Taky se mi líbilo, že jsme se dostali na spoustu zajímavých míst, které ve standardním průvodci nenajdete. To pomohlo dotvořit celkovou atmosféru a díky tomu jsme si Benátky skutečně užili a o to nám šlo. Průvodce nám ušetřil hodně času s plánováním a taky docela dost peněz, jak při výběru restaurací, tak při přepravě lokální MHD.

Jiří Horák3. 4. 2018

Určitě nelitujte investice do průvodce, protože se to mnohokrát vyplatí. Nejvíce oceňuji přehlednost, zajímavé a nestandardní informace a on-line poradnu Lucky přes email i v členské sekci.

Martin Pokorný8. 3. 2018

Doporučuji, je to nádhera......průvodce je super....

Pavla Kunzová1. 3. 2018

Váš průvodce je unikátní, detailní, velmi nápomocný pro orientaci a také díky možnostem objednání služeb (ubytování, ...). Hodně se mi líbili mapky města, tipy na restaurace a info ohledně dopravy.

Stanislava Fichtnerová28. 2. 2018

Průvodce mi hodně ulehčil plánování výletu a orientaci v Benátkách, taky ve výběru restaurace a bistra, v dopravě po Benátkách a ve výběru památek.

Marcela Rehaková13. 2. 2018

Ostatním bych o průvodci řekla, že získají důležité informace, které ušetří téměř polovinu času dovolené a hodně peněz. Třeba hned při příletu jsme přesně věděli, co dělat a na hotelu jsme byli za pár minut.

Michal Horák31. 1. 2018

Bezva průvodce, aktualizovaný, skvělé tipy (pán s grilem, knihkupectví, Burano, vzorový itinerář, ...). Hodně nám pomohl s orientací po městě, obsahuje zajímavé tipy a skvělé restaurace.

Jana Vendlerová30. 1. 2018

Prima průvodce s osobní zkušeností. 🙂 Asi nejvíc se nám líbilo doporučení ohledně restaurací a cenové hladiny jídel a pak tip na posezení v parku u nábřeží s úžasným výhledem na celé Benátky.

Jaroslav Kovařík3. 1. 2018

Ostatním cestovatelům bych řekl, ať začnou tady....https://pruvodce-benatky.cz, jako já a budou mít o hodně jednodušší pobyt v Benátkách. Průvodce mi přinesl velkou úsporu peněz a času.

Petr Hajský31. 12. 2017

Moc pěkně zpracovaný průvodce, ve kterém se nachází spoustu zajímavých informací o Benátkách. Skvělé tipy na zajímavá místa, tipy co se služeb týče (obchody, restaurace, návštěva muzeí, doprava, atd.).

Šárka Flodrová 19. 12. 2017

Průvodce je dobře napsaný, jasný, stručný, přehledný. Některé rady jsou opravdu k nezaplacení. Mimo zajímavých tipů nám hodně pomohl při cestování autobusem/lodí. Děkuji 🙂

Anna Přemyslovská 19. 12. 2017

Maximální spokojenost. Dozvíte se vše potřebné a navštívíte zajímavá místa, velké díky také za tipy na restaurace.

Radka Myšková29. 11. 2017

Vyplňte objednávku a užijte si svůj
výlet do Benátek bez starostí


Tak jako už 0 nadšených cestovatelů před vámi 🙂
Doprava v Benátkách - vaporetto
Co vidět v Benátkách
Co vidět v Benátkách
Tipy na restaurace Benátky
Lucie Strnadová

Potřebujete poradit?


Máte-li otázky k Průvodci, ptejte se.