Jaké jsou ohlasy cestovatelů, kteří si pořídili
Průvodce po Benátkách?

Štěpánka Boušková

15. 8. 2018

Dobrý den, právě jsem se vrátila z Benátek, kde jsem strávila 4 dny s dcerou. Užily jsme si dokonalý pobyt hlavně díky Vašemu průvodci. Použila jsem ho už loni při své první návštěvě Benátek s kamarádkou a pro velký úspěch jsem si to zopakovala letos znovu s dcerou.

Benátky jsou úžasné město a nikdy bych nevěřila, že i v plné sezoně se dá najít spousta míst, kde téměř nepotkáte turistu. Vyzkoušely jsme Vámi doporučené bary a restaurace, skvělá atmosféra, výborné víno a cichetti.


Hana Hejduková

31. 7. 2018

Chcete jet do Benátek? S Průvodcem od Lucky Strnadové je to o dost jednodušší 🙂


Jan Köhler

29. 7. 2018

Dobrý den Lucko,
děkuji, průvodce už jsem si koupil a je to super. Moc se mi líbí jednoduché a přehledné podání, opravdu dobrá práce 🙂

Mějte se fajn


Jitka Staňková

24. 7. 2018

Průvodce je super, moc nám pomohl. Ušetřil nám plno peněz a také času. 😉 Je zde plno super rad, bez něj bychom si Benátky tolik neužili!


Monika Kopecká

23. 7. 2018

Průvodce je velice sympaticky a přehledně zpracovaný, ušetří spoustu času při plánování dovolené.


Petr Vacek

26. 6. 2018

Dobrý den, Lucie,
děkuji za vašeho průvodce, našel jsem ho právě v poslední chvíli a ušetřil mi mnoho času hledání na netu, kterého mám tak málo. Využili jsme řadu informací a tipů a užili si krásné tři dny v Benátkách. Všem cestovatelům mohu jen doporučit.


Jana Grusová

26. 6. 2018

Dobrý den Lucko, děkuji moc za Vašeho průvodce i rady na míru. Musím říci, že díky Vám jsme se velice rychle v Benátkách zorientovali a neměli sebemenší problém s dopravou jak při příletu, tak i při výletech.

Ještě jednou děkuji a přeji krásný den Jana


Užijte si i vy svůj výlet do Benátek bez starostí


Jan Kysela

23. 5. 2018

Průvodce je zajímavý, je to něco jiného než tištění průvodci, kde je 100x to samé.


Veronika Krausová

21. 5. 2018

Doporučuji všem, co chtějí zažít Benátky jinak než běžný turista. Průvodce je velmi přehledně zpracovaný. Pomohl nám naplánovat výlet tak, abychom objevili spoustu pro turisty běžně skrytých míst. Díky průvodci mám na Benátky krásné vzpomínky a dovolená se nemohla vyvést lépe.


Milan Trojan

18. 5. 2018

Lucko, chtěli bychom Vám velice poděkovat za Průvodce v Benátkách. Přesně jak bylo psáno tak bylo ve skutečnosti. Moc nám to pomohlo v orientaci se vším. Ještě jednou děkujeme moc.

Milan a Kamila


Jana Ouled Sghair

18. 5. 2018

Průvodce nám pomohl hlavně v orientaci při cestování po Benátkách, při výběru restaurací a také orientace na letišti Marco Polo byla mnohem snažší. Je potřeba průvodce prostudovat a vědět kam chcete a co chcete vidět. Potom si můžete vybrat bohatou nabídku průvodce se vším co nabízí. Počínaje orientací na letišti, dopravou po Benátkách a také kde se dobře a poměrně levně najíst.


Karla Fuksová

15. 5. 2018

Přehledný, výstižný a skvělý pomocník. Super byl na plánování výletů, poznávacích tras a doporučení jak získat Venice Card (paráda).


Daniela Horská

14. 5. 2018

Jsem velmi ráda, že jsem narazila na tyto stránky a průvodce zakoupila. Je to skvělý pomocík při návštěvě Benátek. Všechny informace v něm jsou obsáhlé a dostačující. Nebylo již nic potřeba zjišťovat a hledat, vše jsem měla po ruce.


Martin Cerman

14. 5. 2018

Doporučuji průvodce použít, pomůže s orientací na místě a navede na zajímavá místa, ne jen na ty turisticky nejvíce známá.


Marcela Dočkalová

9. 5. 2018

Váš průvodce nám moc pomohl, veškeré informace, stručně, přehledně, používali jsme jej i na místě, skvěle zpracované.

Děkuji Vám i za následné informace po emailu, díky Vám jsme věděli co a jak. 🙂

Moc děkujeme a přejeme hodně spokojených cestovatelů.


Michaela Klesáčková

26. 4. 2018

Průvodce po Benátkách je skvělým pomocníkem, pokud se tam chystáte poprvé. Díky němu náš výlet proběhl bez větších stresů a starostí. Orientovali jsme se v dopravě, v ceně jídla, ve službách a nápady na výlety jsme měli hezky v jedné kapitole, takže jsme nemuseli složitě brouzdat někde po internetu.

Průvodce nám pomohl hned po přistání na letišti Marco Polo. Díky němu jsme se hravě dostali do Benátek. Využívali jsme ho skutečně každý den od tipů na výlety mimo přeplněná turistická místa, po informaci o účtování "stolovného" nebo tipů na dobrou večeři za průměrnou cenu.

Náš pětidenní výlet jsme si krásně užili a velkou měrou přispěl právě zmiňovaný průvodce. Děkujeme!


Vladan Hrabě

19. 4. 2018

Průvodce je tak akorát obsáhlý, obsahuje užitečné tipy a návody a skvěle pomůže při plánování pobytu v Benátkách. 


Iva Špetlíková

16. 4. 2018

Ahoj Lucie, minulý týden jsem se vrátila z Benátek a po celou dobu jsem se těšila, že Vám napíšu poděkování za Průvodce. Provázel mě skutečně na každém kroku, našla jsem v něm všechny důležité informace a rady. Opravdu skvělé!!!

Úžasné jsou i dokumentační fotky, které mě velmi pomohly s orientací. Moc moc děkuji, pobyt v Benátkách jste mi nejen zpříjemnila, ale i zjednodušila. Průvodce každému doporučuji!!! 

Mějte se krásně a děkuji Iva.


Jana Řehořková

16. 4. 2018

Poradí vám spoustu zajímavých tipů, které jinde nenajdete. Určitě se to za tu cenu vyplatí! Dobré tipy na gastro, na místa bez turistů, vyhlídky, levný autobus k letišti a výlety na ostrovy.


Užijte si i vy svůj výlet do Benátek bez starostí


Jiří Slach

5. 4. 2018

Průvodce je svělý pomocník. Je dobré si ho prostudovat před cestou. Obsahuje spoustu důležitých informací, které urychlí orientaci v terénu.


Jiří Horák

3. 4. 2018

Líbilo se mi, jak na sebe jednotlivé položky v itineráři navazovaly, Lucka zjevně myslela i na to, že člověk bude mít v průběhu dne hlad, nebo si bude třeba chtít chvíli odpočinout a tak podobně.

Taky se mi líbilo, že jsme se dostali na spoustu zajímavých míst, které ve standardním průvodci nenajdete. To pomohlo dotvořit celkovou atmosféru a díky tomu jsme si Benátky skutečně užili a o to nám šlo. 

Průvodce nám ušetřil hodně času s plánováním a taky docela dost peněz, jak při výběru restaurací, tak při přepravě lokální MHD.


Vladislav Krček

22. 3. 2018

Byť neznáme žádnou řeč, díky průvodci jsme se po Benátkách pohybovali vcelku bez problému. Váš průvodce nám nejvíce pomohl s plánováním výletů a dopravou. 


Hana Sander

9. 3. 2018

Váš průvodce je užasnej, doporučuju všem. 🙂


Martin Pokorný

8. 3. 2018

Určitě nelitujte investice do průvodce, protože se to mnohokrát vyplatí. Nejvíce oceňuji přehlednost, zajímavé a nestandardní informace a on-line poradnu Lucky přes email i v členské sekci.


Markéta Vančurová

6. 3. 2018

Průvodce mi ušetřil peníze co se týče dopravy celkově, pomohl mi s cestováním po Benátkách a okolí.


Pavla Kunzová

1. 3. 2018

 Doporučuji, je to nádhera......průvodce je super....


Stanislava Fichtnerová

28. 2. 2018

Váš průvodce je unikátní, detailní, velmi nápomocný pro orientaci a také díky možnostem objednání služeb (ubytování, ...). Hodně se mi líbili mapky města, tipy na restaurace a info ohledně dopravy.


Monika Guldanová

19. 2. 2018

Skvelý návod pri plánovaní dovolenky Benátok, ktorý ušetrí kopec času, pretože mám všetky informácie a typy na jednom mieste a nemusím ich hľadať na internete. Dosť možno by som takéto informácie ani nenašiela.


Marcela Rehaková

13. 2. 2018

Průvodce mi hodně ulehčil plánování výletu a orientaci v Benátkách, taky ve výběru restaurace a bistra, v dopravě po Benátkách a ve výběru památek.


Michal Horák

31. 1. 2018

Ostatním bych o průvodci řekl, že získají důležité informace, které ušetří téměř polovinu času dovolené a hodně peněz. Třeba hned při příletu jsme přesně věděli, co dělat a na hotelu jsme byli za pár minut.


Jana Vendlerová

30. 1. 2018

Bezva průvodce, aktualizovaný, skvělé tipy (pán s grilem, knihkupectví, Burano, vzorový itinerář, ...). Hodně nám pomohl s orientací po městě, obsahuje zajímavé tipy a skvělé restaurace.


Užijte si i vy svůj výlet do Benátek bez starostí


Jaroslav Kovařík

3. 1. 2018

Prima průvodce s osobní zkušeností. 🙂 Asi nejvíc se nám líbilo doporučení ohledně restaurací a cenové hladiny jídel a pak tip na posezení v parku u nábřeží s úžasným výhledem na celé Benátky.


Petr Hajský

31. 12. 2017

Ostatním cestovatelům bych řekl, ať začnou tady....https://pruvodce-benatky.cz, jako já a budou mít o hodně jednodušší pobyt v Benátkách. Průvodce mi přinesl velkou úsporu peněz a času.


Šárka Flodrová

19. 12. 2017

Moc pěkně zpracovaný průvodce, ve kterém se nachází spoustu zajímavých informací o Benátkách. Skvělé tipy na zajímavá místa, tipy co se služeb týče (obchody, restaurace, návštěva muzeí, doprava, atd.).


Anna Přemyslovská

19. 12. 2017

Průvodce je dobře napsaný, jasný, stručný, přehledný. Některé rady jsou opravdu k nezaplacení. Mimo zajímavých tipů nám hodně pomohl při cestování autobusem/lodí. Děkuji 🙂


Petra Plecitá

11. 12. 2017

Navštívili jsme Benátky na začátku prosince, turistů bylo docela málo. Díky průvodci jsme neměli žádný problém a když jsme něco nevěděli, tak jsem jen koukla do mobilu a bylo po problému. 🙂

Ale spíše jsem si ho přečetla před cestou, abych byla připravená. Děkuji moc Lucii za pomoc, když jsem byla ztracená při koupi Venezia Unica Card.

Využili jsme při plánování skoro všechny kapitoly. Jak se dostat z letiště do Benátek, jak si zařídit kartu Venezia Unica Card (moc Vám děkuji za pomoc :)), dále jsem hodně využila odkaz na stránky s počasím a stavem moře (ano, v době našeho výletu do Benátek byla acqua alta, ale nějak nás to neomezovalo), dále jsme se stravovali dle Vašeho doporučení a bylo to super.


Radka Myšková

29. 11. 2017

Maximální spokojenost. Dozvíte se vše potřebné a navštívíte zajímavá místa, velké díky také za tipy na restaurace.


Marie Holušová

15. 11. 2017

 Doporučuji! Objevili jsme díky Průvodci nová místa.


Martin Smutný

13. 11. 2017

Průvodce vám pomůže se v Benátkách zorientovat, ještě než tam dorazíte. Víte, co od města čekat a můžete se tak lépe rozhodovat, jakým způsobem ho chcete projít a jakým způsobem si ho chcete zažít.


Radka Poulová

13. 11. 2017

Skvělé na úsporu času. Průvodce nám hodně pomohl s plánováním. Bylo to prakticky bez práce - využili jsme váš itinerář na 3 dny a byl super. 🙂


Petr Mach

8. 11. 2017

Průvodce je velmi praktickou pomůckou, je aktuální a pomůže hodně s orientací ve městě.


Vít Vážan

8. 11. 2017

Pruvodce nám nabídl úplně jiný, nový pohled na Benátky. A to přesto, že jsme tam už několikrát byli. Viděli jsme místa, kam bychom sami asi nešli. Je zpracován příjemnou a srozumitelnou formou. 


Jaroslav Fridrich

8. 11. 2017

Určitě vyzkoušejte. Průvodce vám hodně pomůže s naplánováním skvělého výletu.


Odvezte si i vy z Benátek nezapomenutelné zážitky


Zuzana Rabíková

8. 11. 2017

Průvodce rozhodně doporučujeme. Neměli jsme čas na přípravu před cestou a díky němu jsme se rychle zorientovali. Hodně jsme ušetřili na cestě z letiště, Lucko děkuji za skvělý tip.


Petra Dušková

8. 11. 2017

Průvodce nám pomohl hlavně v orientaci v dopravě po Benátkách a ulehčil nám cestu z letiště. S průvodcem jsme se cítili jistější a více se orientovali např. při nákupu jízdenek, na dopravě jsme dost ušetřili. Viděli jsme zajímavá místa, zkrátka krásně prožité tři dny.


Stanislav Holba

8. 11. 2017

Již z domova jsem si podle vašeho návodu zakoupil 2 denní jízdenku na MHD. Průvodce obsahuje plno návodů pro milovníky památek i gurmány. Kdo před cestou trochu tápe jako my, využije řadu rad z jakékoli kapitoly Průvodce. A věřte, budete nadšení, jak vám pobyt usnadní.


Jaroslav Prachař

3. 11. 2017

Průvodce mi pomohl k nalezení zajímavých míst, celkové orientaci a bezproblémové dopravě po Benátkách a okolních ostrovech. 


Zuzana Hejčlová

3. 11. 2017

Určitě zajímavější a lepší než klasický průvodce.


Michaela Ratajová

3. 11. 2017

Je to úžasný pomocníček. 🙂 Super jsou tipy na restaurace a výlety.


Petr Hovorka

3. 11. 2017

V Benátkách jsem již 2x byl, vždy ale jen narychlo, bez plánu. Teď jsme si Benátky se ženou vychutnali naplno, během prodlouženého - prvního adventního víkendu.


Petr Kubeš

3. 11. 2017

Neskrblete a kupte si ho - průvodce Vám hodně euro i ušetří. Pro tuto cestu pro mě byly nelpřínosnější informace o dopravě po Benátkách a Mestre, info o místních restaracích a zajímavých místech bez turistů.


Jenda Vávra

3. 11. 2017

The best. Skvělý byl tip na místo se západem slunce a super tipy na jídlo.


Ilona Koukalová

3. 11. 2017

Váš průvodce obsahuje skvělé tipy na výlety a restaurace. Pro nás to nejpodstatnější. 🙂


Petr Mazura

2. 11. 2017

Hned na úvod můžu říct, že všem, kdo se chystají do Benátek doporučuju, aby si váš průvodce zakoupili. Myslím si, že i kdyby využili jen polovinu z toho, co nabízíte, tak se to za těch pár korun vyplatí. Co je úplně super, to je informace o zakoupení Venezia Unica Card.

Tahle informace nám hodně pomohla a doporučuju si ji zakoupit dle Vašeho návodu. Takže ještě jednou díky za všechny (i doplňující na základě mailu) informace, vůbec se nedivím, že se tam vracíte častěji.


Pavel Hejcman

31. 10. 2017

Váš průvodce po Benátkách nám výrazně zvýšil efektivitu plánování našeho pobytu, jak svým obsahem, tak i intuitivní formou jakou je naspsán. 


Poznejte i vy Benátky jako málokterý turista


Karel Sklenář

31. 10. 2017

Je skvělé jet připravený, neztrácíte čas hledáním a vymýšlením již dávno a dobře vymyšleného. Permice na dopravu je výborná věc, platí všude. Díky průvodci jsme byli téměř na vše připraveni, takže super ve všech směrech.


Jiří Markl

31. 10. 2017

Průvodce obsahuje podstatné věci stručně a výstižně podané. Ušetřili jsme celkem dost peněz a vzorový itinerář jsme využili skoro celý.


Stanislav Metzner

31. 10. 2017

Průvodce je opravdu přehledný a velmi pěkně zpracovaný. Nic nám nechybělo.


Marie Holušová

30. 10. 2017

Skvělý pomocník při poznávání Benátek. Velmi dobře jsme se zorientovali v dopravě a obsahuje skvělé tipy na restaurace a místa k vidění.


Zuzana Pavlíčková

30. 10. 2017

Průvodce nám hodně pomohl v organizaci celého pobytu. Navštívili jsme zajimavé památky, místa i restaurace. Nic nescházelo, vše bylo super, hlavne to stažení do mobilu byl bezva nápad.


Tereza Coufalová

28. 10. 2017

Průvodce byl super, pomohl nám v orientaci a při přípravě cesty. Výborná byla domácí příprava 3 denní jízdenky na Vaporetto, to nemělo chybu. Průvodce byl dobře zpracovaný, obsahoval spoustu zajímavých informací pro pohodovou návštěvu Benátek a okolí.


Eva Palová

28. 10. 2017

Přestože jsem v Benátkách již několikrát byla, a trošku se tam orientuji, tak jsme použily vašeho průvodce, téměř od kapitoly ke kapitole, a byly jsme mile překvapené.

Je to opravdu vynikající záležitost, hodně jsem svým kamarádkám, které zde byly poprvé, ukázala naživo a přečtla z vašich poznámek. 

Navštívily jsme mimo jiné sobotní grilování ryb a krevet, atmosféra nepřekonatelná, ani bych o tom nevěděla, kdybych nečetla vašeho průvodce.

Takže vám chci ještě jednou poděkovat, vaše tipy jsou opravdu velmi užitečné a přínosné, a průvodce je opravdu dobrá věc.  


Štěpánka Boušková

26. 10. 2017

Díky Vašemu úžasnému průvodci jsme si užily tři kouzelné dny. Díky tipům jsme viděly místa, na která bychom vůbec nenarazily, protože se o nich v běžných průvodcích nepíše.

Váš průvodce je naprosto dokonalý, ušetřil nám spoustu peněz i stresování s organizací dopravy, ubytování a dalších praktických záležitostí. Užily jsme si Benátky trochu jinak než běžný turista.


Monika Mayerová

25. 10. 2017

Velice děkuji za skvěle přehledný a inspirativní itinerář. Navíc ke stažení do mobilu.


Zdenka Sádovská

24. 10. 2017

Vaše informace v průvodci byly super - již jsem ho doporučila kamarádce, která se do Benátek chystá také s dcerou.


Barbora Charamzová

24. 10. 2017

Průvodce je moc pěkně udělaný, určitě vás doporučím dál! Za vaše cenné rady jsem moc vděčná!


Lenka Pavlíková

22. 10. 2017

Průvodce pro nás byl nedocenitelným pomocníkem na našem prodlouženém víkendu v Benátkách! Vše jsem si stáhla do mobilu a měla stále při ruce. Pohodlně jsem si tak vždy našla důležité informace, rady a tipy.


Martin Polepil

22. 10. 2017

Díky průvodci jsme rychle pochopili, jak v Benátkách vše funguje - hlavně co se týká dopravy. Nemuseli jsme nikde hledat všechny informace a rovnou jsme se mohli věnovat radostem.


Mojmír Macek

21. 10. 2017

Průvodce doporučuji všem cestovatelům. Je přehledný a srozumitelný, nejvíce jsem uvítal tip na dopravu z letiště (Treviso) a na výhodnou jízdenku hromadnou dopravou v Benátkách.


Ivana Smutná

20. 10. 2017

Supr průvodce, vřele doporučuji, stojí za to. Přesně víte co máte hledat a nejste zmateni, zároveň nic důležitého nevynecháte. Jsou tam také vychytávky, které se v běžném průvodci nedozvíte. Když máte otázky, paní Strnadová vám ráda odpoví.


Václav Hejda

18. 10. 2017

Průvodce je přehledný a opravdu v něm najdete vše potřebné. Já osobně jsem si výlet přizpůsobil sobě a například 3denní itinerář jsem nepoužíval. Ale díky průvodci jsem byl připraven na způsob dopravy v Benátkách a dopředu jsem věděl jaké památky musím vidět. Dobrá práce, děkuji za průvodce. Příště by se hodilo i jiné město. 🙂


Jana Moravcová

16. 10. 2017

Moc děkujeme za super tipy z průvodce. Je to pro nás parádní „návod“.


Miroslav Tobiášek

15. 10. 2017

Dobrý den, děkuju za průvodce. Moc nám pomohly praktické rady ohledně Venezia Unica card a další vaše tipy. I díky vám jsme si Benátky opravdu užili.


Vychutnejte si i vy svůj výlet do
Benátek s Průvodcem